Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Turniej wędkarski

15 października odbyły się trzecie zawody wędkarskie zorganizowane przez Stowarzyszenie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Z Ikrą". Zawody odbyły się na zbiorniku w Byczynie k/Poddębic.
W rywalizacji wzięło udział 50 uczestników w dwóch 1,5 godzinnych turach. Nasza reprezentacja ze szkółki wędkarskiej przy kole nr. 16 w Uniejowie, reprezentująca Szkołę Podstawową w Uniejowie wypadła znakomicie!!!.

III miejsce zajęła Nina Bartosik, a tuż za nią na 4 miejscu uplasował się Sebastian Galoch. W reprezentacji wystąpili także: Cezary Antoniak,
Kacper Miśkiewicz oraz Łukasz Pasternak. Zawody odbyły się w pełnym reżymie sanitarnym. Dzieci otrzymały ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek.
Nie obyło się również bez nagród dla osób na podium oraz wszystkich uczestników turnieju.
                                                                                             Tomasz Bartosik