Sobota, 2024-04-27
Imieniny: Sergiusza, Teofila
Sobota, 2024-04-27
Imieniny: Sergiusza, Teofila
Gminny Konkurs Plastyczny "Maria Skłodowska - Curie - Patronka Wilamowskiej Szkoły"
23.11.2018r. - Wilamów
wyróżnienie - Igor Bernardziak - kl. I b - op. J. Wójcik
- Kinga Kujawiak - kl. VIII a - op. E. Bartnik
- Oliwia Kujawiak- kl. VII b - op. L. Zaradzka
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - "Zapobiegajmy Pożarom"
07.12.2018r. Uniejów - etap gminny
klasy I-III
II miejsce - Oliwia Nowak - II a - op. J. Wicherkiewicz
wyróżnienie - Cyprian Sadłecki - kl. I a - op. J. Wójcik
klasy - IV - VI - op. E. Bartnik
I miejsce - Oliwia Gawron - kl. VI b
II miejsce - Alan Jaśkiewicz - kl. V b
III miejsce - Wiktor Jarek - kl. V c
wyróżnienie - Dominika Każmierczak- kl.V c
klasy - VII - VIII i III Gim. - op. E. Bartnik
I miejsce - Justyna Wawrzyniak - kl. III a/gim.
II miejsce - Patrycja Szafran - kl. VIII b
III miejsce - Weronika Kujawa - kl. VIII a
wyróżnienie - Kinga Kujawiak - kl.VIII a
- Ewa Zając - kl.III a/gim.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - "Zapobiegajmy Pożarom"
22.01.2019r. Poddębice- etap powiatowy
klasy I-III
II miejsce - Cyprian Sadłecki - kl. I a - op. J. Wójcik
klasy - IV - VI - op. E. Bartnik
I miejsce - Wiktor Jarek - kl. V c
klasy - VII - VIII i III Gim. - op. E. Bartnik
I miejsce - Justyna Wawrzyniak - kl. III a/gim.
III miejsce - Kinga Kujawa - kl. VIII a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - "Zapobiegajmy Pożarom"
05.02.2019r. Łódź -- etap wojewódzki
II miejsce - Justyna Wawrzyniak - kl. III a/gim. - op. E. Bartnik
Powiatowy Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 4 – 8 Szkół Podstawowych
pt. "Eklibris do mojej ulubionej książki"
27.02.2019r. - Biblioteka Szkolna SP –Dalików
klasy 4-6
I miejsce - Aleksandra Gogol - kl. 5b – op. E. Bartnik
II miejsce - Joanna Gogol - kl. 5b - op. E. Bartnik
wyróżnienie - Natalia Musiała - kl. 5c - op. E. Bartnik
klasy 7-8
II miejsce - Wiktoria Kowalczyk - kl. 7b – L. Zaradzka
III miejsce - Natalia Gadomska - kl. 7b - L. Zaradzka
wyróżnienie -Justyna Kubiak - kl. - 7a – L. Zaradzka
Powiatowy Konkurs Techniczny dla uczniów klas 4 – 8 Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Poddębickiego
pt. „ Marionetki , czyli bawimy się w teatr"
27.02.2019r. - Biblioteka Szkolna SP –Dalików
wyróżnienie
Tymoteusz Jabłoński - kl. 4- L. Zaradzka
Daria Pająk - kl. 4 b- L. Zaradzka
Oliwia Łuczak - kl. 7a - L. Zaradzka
VII Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Literacko-Plastyczny dla Szkół Podstawowych I Gimnazjum
z Centrum Edukacji „Lectura”
05.04.2019r. – Aleksandrów Łódzki
III miejsce - Katarzyna Górka - kl. III a - Gim. - op. Elżbieta Bartnik
- Krzysztof Fiktus - kl. Ia - SP - op. Dorota Bamberska
„Ogólnopolski Projekt Stypendialny” pt. „Plastuś”.
25.03.2019r. praca plastyczna na wybrany przez siebie temat:
1. pocztówka bożonarodzeniowa lub noworoczna
2. moje wymarzone akwarium
3. zakładka do książki
4. maska w kształcie zwierzątka
II miejsce – Igor Bernardziak - I b - op. J. Wójcik
wyróżnienie - Marcel Kwieciński - I c - op. M. Antoniak
- Tomasz Jabłoński - I c - op. M. Antoniak
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenne impresje”
22.05.2018r. – MGOK - Uniejów
kategoria klasy I – III
wyróżnienia:
- Antoni Jeżka - kl. II c – op. M. Derlacz
- Patrycja Drzewoszewska - kl. I b – op. J. Wójcik
- Maciej Sękowski – kl.I c – op. M. Antoniak
kategoria klasy IV – VI
II nagroda - Amelia Tomczyk - kl. - V c - op. E. Bartnik
- wyróżnienie - Dominika Kaźmierczak - kl. V c – op. E. Bartnik
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny – „Czysta woda wokół nas” Ochrona środowiska
17.05.2019r. - Łódź
wyróżnienie - Kacper Wójcik - kl. VI b - op. E. Bartnik
- Oliwia Gawron - kl. VI b - op. E. Bartnik
Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wiosna w kadrze zapisana”
20.05.2018r. – MGOK - Uniejów
II miejsce - Zofia Grzelak - kl. - III a – op. H. Wielogórka
III miejsce - Oliwia Pietrzak - kl. - VIII a – op. H. Wielogórka
wyróżnienie: Weronika Pecyna - kl. - III c - op. H. Wielogórka
Wojewódzki Konkurs Plastyczny - XII Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży „Mały Makuś”
„Kiedy dorosnę, będę zmieniał świat tak, aby....”
14.06.2019r. - Łódź
II miejsce – Katarzyna Górka kl. III a/Gim.
„Czysta woda wokół nas” Ochrona środowiska- Łódź