Nocka w szkole - klasa 4b

W piątek, 15 marca uczniowie klas IVb wraz z opiekunami wzięli udział w nocnym biwakowaniu w szkole. Wspólne nocowanie w szkole zaczęliśmy od gry w języku angielskim - egg hunt, grupy korzystając ze wskazówek szukały wielkanocnych jajek z zadaniami do wykonania. Dzieci miały nie lada wyzwanie, aby odnaleźć wszystkie ukryte zadania i poprawnie rozwiązać hasła, dla najlepszych uczniów zostały przewidziane puchary.

Następnie, o godzinie 20 odbyły się warsztaty z przygotowywania pysznej, włoskiej pizzy! Uczniowie mieli okazje samodzielnie ugniatać ciasto
i wypiekać je z ulubionymi składnikami. Po kolacji dla chłopców z klasy 4b odbył się turniej piłki nożnej, a dziewczynki zadbały o swoją cerę
w formie zabawy w domowe spa. Kolejno, cała klasa uczestniczyła z zabawach integracyjnych i teleturnieju pt. „Kto najlepiej zna naszą klasę?”.
   Piątkowa noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami i dobrą zabawą. Z pewnością wszyscy zapamiętamy ją na długo!
                                                                                                                                                                                 Marta Cybulska

zdjęcia arch. SP Uniejów