Z wizytą w teatrze na Dzień Kobiet

8 marca uczniowie klasy II b, III b oraz III c wybrali się do teatru lalek Arlekin na sztukę pod tytułem „Momo”. Historia dziewczynki o tajemniczym imieniu opowiadała o przyjaźni, poświęceniu i wartości spędzanego wspólnie czasu. Mała Momo chciała uwolnić przyjaciół od wpływu agentów
i przypomnieć im o tym, co najważniejsze.

Ogromne wrażenie wywarła na uczniach sceneria oraz podświetlane lalki. Dzieci nie mogły oderwać wzroku od tego, co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka oraz zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Gromkie brawa na koniec świadczyły o tym, że spektakl wszystkim się podobał. Następnie odwiedziliśmy Muzeum Światła, gdzie skorzystaliśmy ze świetlnych atrakcji. Interaktywne projekcje oraz świetlne pokoje sprawiły, że dzieci mogły puścić wodze fantazji i przenieść się w świat stworzony przez światło.
                                                                                                                  J. Wójcik, D. Bamberska, A. Wiktorska, L. Zaradzka