Niedzielne szaleństwo dobroczynności 32. Finał WOŚP w Uniejowie

Kto powiedział, że niedziela to czas lenistwa? Dnia 28 stycznia br. w gminie Uniejów, niektórzy odpoczywali, inni wyruszyli na ulice uzbrojeni
w puszkę i uśmiech, gotowi do zbierania funduszy na szczytny cel - "PŁUCA PO PANDEMII - gramy dla dzieci i dorosłych". Entuzjazm
i zaangażowanie wolontariuszy sprawiły, że finał WOŚP stał się wyjątkowym wydarzeniem, a zbiórka zakończyła się sukcesem.

Do puszek wolontariuszy i puszek stacjonarnych trafiło 30 956,79 zł, a z aukcji na Allegro udało się uzyskać kwotę 7496,50 zł, co łącznie dało 38 453,29 zł. W walucie obcej zebrano 105 euro, 73 pensy, 1 funt, 52 eurocenty, 2 korony czeskie i 10 kopiejek. Niezła suma, prawda?
   A to wszystko również dzięki wielkiemu sercu i pozytywnej energii uczniów i nauczycieli z naszej szkoły.

Wolontariusze:
      Julian Komajda, Marcel Kwieciński, Laura Miąsek, Joanna Pawlak, Julia Sosnowska, Mateusz Bugaj, Helena Kołata,
      Eliza Wojtczak, Szymon Kęcel, Liliana Spławska – Wiatr, Mateusz Kowal Patryk Pruchlat, Inga Olczyk, Wojciech Jarek,
      Tomasz Jabłoński, Karina Mazur, Oliwia Graczyk, Anna Graszka, Dawid Tylki, Wojciech Tomczyk, Jakub Chrzęściewski,
      Oliwia Kwiatkowska, Kacper Pizulski ,Natalia Warych, Kornelia Piszczałkowska, Aleksandra Wójcik.

Pomagali nam także nasi absolwenci: Kacper Wójcik, Aleksandra Drubkowska, Julia Figurska, Klaudia Sibińska, Marta Sibińska, Julia Kolasa, Kinga Jałkiewicz, Daria Pająk i Hanna Pająk.

Opiekunki:
      Ewelina Kołata, Anna Bugajak, Joanna Wicherkiewicz, Joanna Wójcik, Adrianna Bartnik Katarzyna Pruchlat.

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” – zachęcamy, żeby pójść za tą piękną myślą, bo każdy z nas ma coś, czym mógłby podzielić się z innym człowiekiem.
                                                                                                                          Opiekunki SU