konkurs fotograficzny WFOŚiGW w Łodzi i PDE

WFOŚiGW w Łodzi obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia swojej działalności. Końca dobiega także realizacja Projektu Doradztwa Energetycznego. W ramach Projektu Doradztwa Energetycznego wspieramy samorządy i przedsiębiorców w realizacji inwestycji służących m.in. ograniczeniu niskiej emisji. Chcemy pokazać jak wspólnie dbamy o środowisko i dobrą jakość powietrza.

Konkurs polega na odszukaniu inwestycji dotyczących poprawy efektywności energetycznej lub odnawialnych źródeł energii w budynkach użyteczności publicznej lub budynkach usługowych w gminie w województwie łódzkim. Zapewne dzięki wsparciu finansowemu z WFOŚiGW w Łodzi zrealizowano na przykład termomodernizacje budynków, założono fotowoltaikę, zmodernizowano oświetlenie uliczne. Należy sfotografować te inwestycje - jak prezentują się w jesiennej szacie!

Fotoreportaż powinien składać się z minimum 3 i maksymalnie z 5 zdjęć i zostać opatrzony komentarzem.
> Podpowiedzi jakie inwestycje zrealizowano na terenie waszej gminy/powiatu znajdziecie Państwo między innymi na stronach internetowych tych jednostek.
> Informacje o Konkursie znajdują się także pod linkiem:
> W załączeniu Regulamin i wersja edytowalna załączników 1 i 2.
> Na prace czekamy do 10 listopada!