Otylia Swim Tour – warsztaty z Mistrzynią Otylią Jędrzejczak w Łodzi

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak na pływalniach w całym kraju.
W tym roku w zajęciach mogło wziąć udział mniej dzieci, ze względu na obostrzenia związane z COVID-19. W związku z tym tylko  dwie uczennice Szkoły Podstawowej w Uniejowie: Nina Bartosik – klasa VI a i Kinga Jałkiewicz – klasa VI b wzięły udział w treningu pływackim z Otylią Jędrzejczak i jej sztabem.

Poza zajęciami na pływalni odbyły się ćwiczenia ogólnorozwojowe na hali sportowej.
Pani Otylia okazała się być przesympatyczną osobą, chętnie dzieliła się swoimi wskazówkami odnośnie treningu pływackiego, pozowała do zdjęć i rozdawała autografy z czego skorzystała Nina i Kinga.
                                                 Karolina Marosik