Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

1001 GRA

Zawody w 1001 grze to zestaw gier i zabaw w formie wyścigów dla uczniów od pierwszej do czwartej klasy. Nic dziwnego, więc, że podczas rywalizacji emocje sięgają zenitu, a doping ze strony startujących dla własnej drużyny jest ogromny. Ale nie może być inaczej skoro w tych zawodach występują najmłodsi uczniowie szkól podstawowych.

Podobnie jak w latach poprzednich berło pierwszeństwa w zawodach powiatowych przypadło uczniom z Uniejowa, którzy wywalczyli Mistrzostwo Powiatu Poddębickiego. Szkołę reprezentowali: Jakub Bartosik, Nina Bartosik, Gracjan Bukowski, Antoni Dzieran, Kinga Jałkiewicz, Wojciech Jarek, Brajan Jończyk, Malwina Kaźmierczak, Szymon Kęcel, Oliwia Kwiatkowska, Igor Marosik, Zuzanna Pacholczyk, Jeremi Pamfil, Maja Perkowska, Martyna Pieńkowska, Adrian Polipowski, Błażej Rybak, Borys Skrzak, Natalia Stachowiak, Wojciech Tomczyk, Julia Toporowicz, Natalia Warych.