Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Nim na trasy biegowe podczas Finałów Wojewódzkich wybiegli zawodnicy do rywalizacji o najwyższe miejsca w województwie, to okazało się, że najlepsi biegacze w powiecie poddębickim uczęszczają do Szkoły Podstawowej w Uniejowie. We wspaniałym stylu dobiegli do mety Maria Plak w kategorii klas
VI i młodszych i Damian Tarcz w kategorii klas gimnazjalnych podczas Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych rozegranych w Uniejowie.

Nie dali rywalom żadnych szans bezapelacyjnie zdobywając tytuły mistrzów powiatu. Imponujący szczególnie był styl Damiana, który prowadził bieg od startu do mety. Tegoroczne zawody zgromadziły na starcie rekordową liczbę uczestników. W czterech biegach wystartowało łącznie ponad 250 zawodników.