Jasełka

W czasie kończącym okres Bożego Narodzenia, tradycyjnie już od wielu lat, w naszej szkole wystawiane są Jasełka.  W to biblijne przedstawienie, co roku zaangażowani są uczniowie klas drugich.  Pragną oni w ten sposób niejako przedłużyć atmosferę świąt – czasu miłości, dobroci i rodzinnych spotkań. Wydarzenie to ma również jeszcze jeden bardzo ważny wydźwięk – jest wyjątkowym prezentem od najmłodszych uczniów naszej szkoły dla wszystkich Babć i Dziadków.

Tegoroczna premiera miała miejsce 30 stycznia. W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej zebrali się dziadkowie i rodzice małych aktorów, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście.  Kolędy tego wieczoru nie cichły – były na ustach zarówno artystów, jak i zebranych.

Spektakl reżyserowała s. Alicja Śmiałek oraz wychowawczynie klas drugich – Magdalena Derlacz, Teresa Gadzinowska oraz Joanna Wicherkiewicz. Dekorację przygotowała Lidia Zaradzka, a o kostiumy zadbali rodzice uczniów oraz s. Alicja.

Wszystkim występującym serdecznie gratulujemy, a obecnym dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Wychowawczynie