Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Podsumowanie konkursu z okazji DNIA ZIEMI

Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na potrzeby Ziemi – naszej planety, w kontekście działalności człowieka i jego wpływu na środowisko. Założeniem konkursu było również dotarcie do jak największej liczby osób i rozpropagowanie przedstawionych na plakatach wniosków oraz dobrych rad.

Każdy zainteresowany mógł zobaczyć i przeczytać, co można zrobić dla dobra Ziemi. Mamy nadzieję, że przegląd prac zamieszczonych
w stworzonej galerii skłonił także do refleksji, a co za tym idzie do konkretnych zmian w życiu każdego z nas.
   Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie i wyjątkowo twórcze podejście do tematu.
Podziękowania składamy również na ręce wychowawców, którzy koordynowali prace zespołów.
   Serdeczne słowa kierujemy do Wszystkich Głosujących. Wasze zainteresowanie, zaangażowanie, każde miłe słowo i udostępnianie UCZYNKÓW DLA DOBRA ZIEMI zasługują na wyjątkowe podziękowania.

Oto zwycięzcy

W kategorii klas I – IV
            1 miejsce - klasa Ia
            2 miejsce - klasa Ib
            3 miejsce - klasa IVa

W kategorii klas V – VIII
          1 miejsce - klasa 5c
          2 miejsce - klasa 7c
          3 miejsce - klasa 5b

Wyróżnione plakaty można podziwiać w Urzędzie Miasta Uniejów, w budynku basenów Termy Uniejów
oraz Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie.
Pozostałe prace biorące udział w konkursie zostały zebrane w formie wystawy w budynku naszej szkoły.
                                               Teresa Gadzinowska, Magdalena Tylki, Adrianna Bartnik, Małgorzata Rybak

Zdjęcia arch. SP Uniejów