Pierwszy Gminny Konkurs Geograficzny

26 marca 2024r. w Szkole Podstawowej w Uniejowie odbył się Gminny Konkurs Geograficzny. Obejmował on swoim zakresem tematykę zawartą w podstawie programowej kształcenia ogólnego z geografii. W konkursie brali udział uczniowie z klas VII  i VIII ze szkół podstawowych naszej gminy, którzy rozwiązywali test składający się z 20 pytań.
   W skład komisji konkursowej weszły nauczycielki geografii: Renata Pełka (organizatorka i autorka pytań) oraz Katarzyna Pajor.

Najlepsze wyniki uzyskali:

klasa VII
                I miejsce Oliwia Kwiatkowska  SP Uniejów
                II miejsce –  Maja Pawlak             SP Wielenin
               III miejsce – Natalia  Goszczyk     SP  Wielenin

klasa VIII
                I miejsce –  Nina Górka                 SP  Wilamów
               II miejsce –  Maksymilian Okrasa   SP Wielenin
               II miejsce –  Oliwia Walczak           SP  Wilamów

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w nagrodę pojadą na wycieczkę.
   Uczniom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                 Renata Pełka