Wybory do Samorządu Szkolnego 2022/23

W piątek 16 września w naszej szkole odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało 6 kandydatek z klas ósmych.    Kandydatki przygotowały plakaty wyborcze, na których umieściły swoje postulaty. Zwyciężczynią została Julia Figurska z kl. 8c zdobywając 57 głosów i tym samym obejmując stanowisko Prezydenta Szkoły. Na drugim miejscu z liczbą 45 głosów uplasowała się Martyna Kasprzak z kl. 8b obejmując stanowisko Premiera Szkoły. Pozostałe kandydatki objęły następujące funkcje: w Dziale  Informacji - Klaudia Wiśniewska z kl.8a z 38 głosami, w Dziale Rozrywki - Kinga Jałkiewicz z kl.8b z 22 głosami i w Dziale Dekoracji - Julia Kolasa z kl.8b - 29 głosów razem z Oliwią Gortat z kl. 8c - 10 głosów. Wszystkim kandydatkom serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę.
Opiekunki SU