Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Ferie zimowe zakończyliśmy śpiewająco…

W XX Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej, który odbył się 24 lutego 2022 roku, udział wzięło 28 uczniów z naszej szkoły. Dwa dni przed konkursem, scena i mikrofon był dostępny dla każdego. Skorzystali z tego prawie wszyscy uczestnicy.
Jury obradowało w składzie:

- Maksymilian Milczarek – muzyk, instrumentalista, z- ca Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górze św. Małgorzaty,
- Renata Białek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Akademii Muzycznej Uniejowie, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi,

- Jacek Gromek – muzyk, wokalista, autor tekstów.

Młodzi artyści mieli szansę zaprezentować swoje zdolności wokalne i sceniczne. Różnorodność wartościowych utworów przyczyniła się stworzenia miłej atmosfery na widowni. Dyplomy i słodki upominek wręczono wszystkim uczestnikom konkursu. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody oraz zaproszenia do udziału w warsztatach muzycznych. Festiwal zintegrował zarówno tych najmłodszych, jak i uczniów klas starszych z terenu całej gminy.
                                                                                                                                                                                 Magdalena Derlacz
Więcej zdjęć w galerii