Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Z wizytą w schronisku dla zwierząt w Łęczycy

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w schronisku. Celem akcji było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, wdrażanie dzieci do aktywnego udziału w zbiórce żywności oraz poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku. Dzięki tego typu inicjatywom uczymy się przyjaznego stosunku do innych stworzeń i tego, jak wiele zależy od naszej dobrej woli. Radością napawa fakt, że tak wielu uczniów z klas I-VIII wzięło udział w akcji oraz to, że  los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest im obojętny.

Zebraliśmy suchą i mokrą karmę, smycze, koce, zabawki oraz przysmaki. Wszystkie dary zostały przekazane na ręce pracowników schroniska, którzy serdecznie podziękowali za tak duże wsparcie. Cieszymy się, że choć trochę pomogliśmy czworonogom. A może ktoś z Was zdecyduje się na adopcję? W Łęczycy na dom, miłość i pieszczoty czeka wiele pięknych psiaków!
          Wszystkim, którzy wsparli akcję zbiórki darów dla zwierząt z całego serca dziękujemy.