Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

29. Finał WOŚP. Gramy z głową!

Nie ma wątpliwości, że tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była inna niż przed rokiem. Wszystko spowodowane było wciąż trwającą pandemią koronawirusa, która wtargnęła w naszą codzienność i całkowicie zmieniła nasze dotychczasowe życie. Nie oznacza to jednak, że tegoroczna orkiestra WOŚP nie zagrała, a my razem z nią. Nasza szkoła po raz kolejny wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

31 stycznia 2021roku, siedemnastu wolontariuszy wraz z opiekunkami, z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa kwestowało na terenie Uniejowa. Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać 6624,11 zł, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!
                       Opiekunki Samorządu Uczniowskiego: Anna Bugajak, Ewelina Kołata, Katarzyna Pruchlat, Joanna Wójcik