Zima 2021 w obiektywie uczniów

Zima to ulubiona pora roku wielu z nas, mimo że często jest mroźna, najbardziej tajemnicza i pobudzająca wyobraźnię. Dni są krótkie, a noce długie i gwiaździste. O tej porze roku pola pokryte są białym puchem. Lasy wyglądają przepiękne, drzewa pokryte są białą kołderką, na śniegu widać ślady różnych zwierząt.

Styczniowe opady śniegu i mróz sprawiły, że krajobraz przez kilka dni był wyjątkowo urokliwy. Dlatego też uchwycenie zimowych chwil poprzez zrobienie zdjęć na lekcje plastyki czy informatyki miało na celu: ukazanie uroku polskiej zimy, promocję naszego regionu, popularyzowanie fotografii, jako sposobu na ukazanie piękna otaczającej nas przyrody rozwijanie pasji, uzdolnień fotograficznych osiągnięć naszych uczniów.
                                                                                                                                                Elżbieta Bartnik

Na naszej stronie dzielimy się naszymi zimowymi zdjęciami. Oto one. Więcej w galerii.
Uczeń posiada pełnię praw autorskich do zrobionych przez siebie zdjęć. Prace zostały wykonane osobiście przez ucznia i nie kopiując fotografii stworzonych przez inne osoby, nie narusza praw autorskich osób trzecich.