POWIATOWA PIŁKA NOŻNA

Nie mieli szczęścia najstarsi piłkarze reprezentujący Szkołę Podstawową w Uniejowie podczas zawodów powiatowych w piłce nożnej. W walce o pierwsze miejsce albo ulegali przeciwnikom w rzutach karnych, albo wydawałoby się pewne zwycięstwo wymykało im się w ostatniej chwili. Tak było i w rywalizacji dziewcząt jak i w rywalizacji chłopców.

Pozostało, więc się cieszyć z tytułu wicemistrzów powiatu. Szkołę reprezentowali: Aleksandra Bierzyńska, Martyna Kaźmierczak, Aleksandra Michalska, Katarzyna Górka, Daria Dębowska, Weronika Król.
Damian Tarcz, Bartosz Czyżo, Damian Bartosiak, Sebastian Kolasa, Piotr Lodziński, Szymon Szczepuła, Rafał Olczyk, Michał Derlacz. Trzecie miejsce
w zawodach wywalczyli: Bartłomiej Adamczyk, Witold Leśniewski, Adam Graczyk, Krystian Grubski, Bartosz Kąpielski, Dmytro Shvets, Gracjan Madajski, Bartosz Łuczak, Łukasz Pietrzak.