• Odwiedziny: 1756087
    • Do końca roku: 246 dni
    • Do wakacji: 53 dni

MEDALOWE ŻNIWO LEKKOATLETÓW

Z workiem medali wrócili z zawodów powiatowych nasi uczniowie. W grupie starszej, czyli w rywalizacji klas siódmych ósmych i gimnazjalnych Mateusz Napieraj zdobył tytuł mistrza powiatu w biegu na 100m, 300m i w skoku w dal. Bartosz Swęderski był bezkonkurencyjny w biegu na 1000m. Arkadiusz Jaśkiewicz okazał się najlepszy w pchnięciu kulą. Najdalej w powiecie pchnęła kulą Katarzyna Górka.

Drugie miejsca wywalczyli: Marianna Stefańska w biegu na 300m i w skoku w dal, Bartek Czyżo w biegu na 300m, Damian Tarcz w biegu na 1000m.Trzecie miejsca zajęli: Wiktoria Rosiak w skoku w dal, Rafał Olczyk w biegu na 300m, Bartek Czyżo w pchnięciu kulą, Gracjan Madajski w biegu na 100m, Karolina Szczepańska w skoku w dal.
   W grupie młodszej Borys Wincenciak zdobył tytuł mistrza powiatu w czwórboju LA. Indywidualnie okazał się najlepszy w biegu na 1000 m. Maria Plak wywalczyła pierwsze miejsce w rzucie piłeczką palantową. Drugie miejsca wywalczyli: Borys Wincenciak w biegu na 60m i w skoku w dal, Maryna Grzelak
w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową, Eryk Polipowski w skoku w dal. Z trzecich miejsc mogli się cieszyć: Sebastian Galoch za bieg na 1000m i Maria Plak za skok w dal.