MICHALINA WAPPA I DAMIAN TARCZ MISTRZAMI POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Tegoroczne indywidualne zawody powiatowe w tenisie stołowym cieszyły się wyjątkową popularnością. Wystartowało w nich prawie 80 uczestników zadając nieco kłam teorii, że tenis stołowy przeżywa kryzys popularności. W zawodach doskonale zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Szczególnie widać to było podczas rywalizacji dziewcząt, w której to nasze uczennice zajęły trzy pierwsze miejsca.

Mistrzynią Powiatu została Michalina Wappa, z drugiego miejsca mogła się cieszyć Maja Wappa, a trzecie miejsce wywalczyła Maria Plak. Wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Damian Tarcz. Damian to swego rodzaju rekordzista powiatowy. Po raz czwarty z rzędu w swojej karierze szkolnej wywalczył tytuł mistrzowski i od czterech lat dzierży miano niepokonanego tenisisty w powiecie poddębickim podczas zawodów Szkolnego Związku Sportowego.