UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ MISTRZAMI POWIATU W UNIHOKEJA

Dominacja naszych zespołów nie ustaje. Podczas rozegranych zawodów powiatowych w unihokeja Mistrzami Powiatu zostali:

W kategorii klas gimnazjalnych chłopców:
Damian Bartosiak, Przemysław Bednarek, Patryk Bugajak, Bartosz Czyżo, Adam Graczyk, Jakub Kucharski, Karol Landau, Piotr Lodziński, Rafał Olczyk, Jakub Przytuła, Damian Tarcz, Mateusz Napieraj
   W kategorii klas gimnazjalnych dziewcząt:
Aleksandra Bierzyńska, Daria Dębowska, Julia Galoch, Dagmara Górka, Katarzyna Górka, Nadia Ircha, Martyna Kaźmierczak, Weronika Król, Maja Matusiak, Al  eksandra Michalska, Marta Pełka, Marianna Stefańska, Łucja Majda.
   W kategorii szkół podstawowych:
Maria Plak, Zuzanna Antoniak, Katarzyna Nadolna, Oliwia Kucharska, Natalia Cnotalska, Amelia Bartosik, Aleksandra Górczyńska, Martyna Grzelak, Klaudia Sibińska
Chłopcy z klas gimnazjalnych - podopieczni pana Sebastiana Napieraja doskonale wypadli na półfinałach wojewódzkich uzyskując awans do Finałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które zostaną rozegrane w Uniejowie.