W naszej szkole World Cup 2019

W dniach 16-17 marca odbyły się Zawody o Puchar Świata w Tańcu Sportowym International Dance Federation. Widzowie obejrzeli 900 prezentacji tanecznych, w różnych kategoriach: Disco Slow, Jazz Funk, Free Dance, FitKid, Dance Pop, Dance Show, Hip-Hop i Disco Dance, Fantasy Show, Street Dance Show, Latin Caribbean Show, Hip-Hop, Disco Dance Freestyle.

W sobotni i niedzielny dzień gościliśmy: p. Ryszarda Nowogórskiego –  Prezesa Polskiego Związku Tańca Sportowego, p. Urszulę Dziekciarek – Wiceprezes Polskiego Związku Tańca Sportowego, Dariusza Pigłowskiego – promotora imprezy oraz  Piotra Kozłowskiego – dyrektora naszej szkoły. Gościem specjalnym zawodów był Leandro Senesi – Prezes International Dance Federation. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych
jak i tanecznych. Na parkiecie oglądaliśmy  w wspaniałych strojach, występy solistek, solistów, duetów i formacji tanecznych. Zmagania trwały dwa dni kończąc się odebraniem dyplomów i zasłużonych pucharów.

E. Bartnik