Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Gminny Konkurs Plastyczny „Ptaki pól, łąk i lasów”
Organizator - Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie
10.10.2020r. - Uniejów
II miejsce - Weronika Urbaniak - IIIc – op. M. Antoniak
wyróżnienia: - Lena Księżak - IIIa – op. D. Bamberska
- Marta Szkopik - IIIb – op. J. Wójcik
- Maja Wójcik - IIIc – op. M. Antoniak
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Misja Przygoda" - kategoria dziecięca.
19.10.2020r. - Uniejów
I miejsce - Kacper Wójcik - kl. VIII b - op. E. Bartnik
Powiatowy - Konkurs Fotograficzny – „Lato w obiektywie – Wyjątkowe miejsca”
28.10.2020r. – MGOK Uniejów - op. Elżbieta Bartnik
II miejsce - Wójcik Aleksandra – kl. IV c
III miejsce – Troczyńska Barbara – kl. IV c
III miejsce - Frątczak Aleksandra – kl. VII a
Szkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Mistrz Recyklingu”
MYŚLIMY LOGICZNIE – DZIAŁAMY EKOLOGICZNIE cz.2
16.11.2020r. - SP Uniejów
I miejsce - Emilia Ilska - kl. II b - op. J. Wicherkiewicz
II miejsce – Antoni Perkowski - kl. I b - op. T. Gadzinowska
III miejsce - Patrycja Drzewoszewska - kl. III b - op. J. Wójcik
Wyróżnienia
Martyna Pieńkowska - kl. III a - op. D. Bamberska
Filip Pasternak - kl. I b - op. T. Gadzinowska
Natalia Pokorska - kl. I b - op. T. Gadzinowska
Gminny Konkurs Plastyczny - "Dobre rady na odpady"
SP Uniejów
kategoria klas I-II
I miejsce - Filip Architekt - kl. I a
II miejsce - Faustyna Frątczak - kl. II b
III miejsce - Helena Kołata - kl. I a
kategoria klas III-IV
I miejsce - Maja Pilarczyk - kl. IV c
II miejsce - Eliza Wojtczak - kl. III b
III miejsce - Bartosz Przytuła - kl. IV c
wyróżnienie - Marcel Antoniak - kl. III b
kategoria klas V-VI
I miejsce - Daria Pająk - kl. VI b
II miejsce - Klaudia Wiśniewska - kl. VI a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny-„Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”
27.04.2021r. Zduńska Wola
wyróżnienie - Krzysztof Fiktus kl. IV c - op. E. Bartnik
Gminnego Konkursu Fotograficznego pn. „Śmieci kontra środowisko” dla klas VII - VIII
w ramach projektu MYŚLIMY LOGICZNIE - DZIAŁAMY EKOLOGICZNIE
30.04.2021r. - op. E. Bartnik
I miejsce - Kamil Pruchlat - kl. VII b
II miejsce - Olaf Nockowski - kl. VII a
wyróżnienie - Marta Sibińska - kl. VII a
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zainspirowani Konstytucją 3 Maja"
28.05.2021r. - op. E. Bartnik
I miejsce - Kowalska Marta - kl. VI a, Koralewski Igor VI c, Kaźmierczak Dominika - VII c
II miejsce - Pilarczyk Maja - kl. IV c, Wagner Oliwia VII b
III miejsce - Krzysztof Fiktus - kl. IV c, Troczyńska Barbara kl. IV c
wyróżnienia: Mateusz Adamczyk kl. IV c, Igor Marosik kl. IV c, Aleksandra Wójcik kl. IV c,
Klaudia Wiśniewska kl. VI a, Dawid Pietrzak kl. VI c, Kubiak Katarzyna kl. VII a,
Olaf Nockowski kl. VII a, Kamil Pruchlat VII b