Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
14 Powiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Europejskiej
"POLSKA LITERATURA PATRIOTYCZNA"
05.11.2018r. - Poddębice
I miejsce - Aleksandra Wójcik - kl. IIc - op. Magdalena Derlacz
III miejsce - Nina Górka - kl. IIIa - op. Urszula Świerczyńska
wyróżnienie - Inga Górka - kl. Ic - op. Małgorzata Antoniak
- Kacper Wójcik - kl. VI b - opiekun Agnieszka Pajor
Finał VI edycji konkursu języka niemieckiego, pt. „ Deutsch ist ein Plus”
22.03.2019r. - LO w Poddębicach - Anna Bugajak
II miejsce - Aleksandra Bamberska - (kl. IIIB)
III miejsce - Zofia Grzelak - (kl. IIIA)
IV miejsce - Martyna Ludwicka - (kl. IIIB)
V miejsce – Damian Bartosiak - (kl. IIIC)
Gminne Potyczki Matematyczne
27 .03.019 r. - Wielenin
w kategorii klas IV
I miejsce – Aleksandra Nowakowska - op. A. Zbytniewska
w kategorii klas V
I miejsce – Kamil Pruchlat - op. J. Stawicki
II miejsce – Tobiasz Bartosiak - op. J. Wieczorek
III miejsce – Patryk Marek - op. J. Stawicki
w kategorii klas VI
I miejsce – Kacper Wójcik - op. K. Pruchlat
w kategorii klas VII
I miejsce – Witold Leśniewski - op. A. Zbytniewska
II miejsce – Weronika Kuśmierek - op. J. Wieczorek
III miejsce – Bartłomiej Adamczyk - op. A. Zbytniewska
wyróżnienie – Marianna Stefańska - op. A. Zbytniewska
VII Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczo -Literacko - Plastycznego dla szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowanego przez Centrum Edukacji „Lectura”
05.04.2019r. - Aleksandrów Łódzki - wyróżnienia za udział:
I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ITS A PIECE OF CAKE
04.04.2019r. - Poddębice
Powiatowy Konkurs Literacki „Wiosna wierszem pisana”
20.05.2018r. – MGOK - Uniejów
kategoria klasy II-IV
I miejsce - Oliwia Kwiatkowska - kl. II a- op. J. Wicherkiewicz
wyróżnienia
- Inga Olczyk – kl. II b – op. T. Gadzinowska
- Magdalena Janczak – kl. II b – op. T. Gadzinowska
kategoria klasy V-VIII
wyróżnienia
- Aleksandra Szafarz – kl. VI a – op. A. Krzesłowska
- Dawid Bartosik - kl. – op. A. Krzesłowska
14.05.2019r.- Wilamów
I miejsce - Nina Górka - kl. III a - op. U. Świerczyńska
Powiatowe Potyczki Matematyczne
21 maja 2019 r. w SP Poddębice - op. – K.Pruchlat, A.Zbytniewska, J.Wieczorek, J.Stawicki
I miejsce: - Kacper Wójcik - kl. 6 b
II miejsce: - Tobiasz Bartosiak - kl. 5 c
- Witold Leśniewski - kl. 7 a
- Aleksandra Bamberska - kl. 3 b gimnazjum
III miejsce:
- Kamil Pruchlat - kl. 5 b
- Marianna Stefańska - kl. 7 a
Gminne Potyczki Ortograficzne
28.05.2019r. – SP Uniejów
Klasy II – III
Nina Górka - kl. III - Mistrz Ortografii
Oliwia Kwiatkowska - kl. II - Wicemistrz Ortografii
Michalina Suleja - kl. II - Wicemistrz Ortografii
Klasy IV - V:
Tobiasz Bartosiak - kl. – V - Mistrz Ortografii
Hanna Pęcherska - kl. – V - Wicemistrz Ortografii
Klasy VI - VII:
Michalina Wappa -kl. - VI - Mistrz Ortografii
Maja Wappa - kl. – VI - Wicemistrz Ortografii
Nadia Ircha - kl. - VII - Wicemistrz Ortografii
Klasy VIII SP i III G:
Damian Bartosiak - kl. – III - Gim.- Mistrz Ortografii
Aleksandra Bamberska - kl. – III - Gim.- Wicemistrz Ortografii
XVI Gminny Konkurs Recytatorski - "Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”
20.05.2019r. - SP Wielenin
KLASY I-III
I miejsce - Szymon Zgoda - op.Joanna Wicherkiewicz
III miejsce - Antonina Siwiec - op. Joanna Wicherkiewicz
KLASY IV-VI
III miejsce - Jeremi Pamfil - op. Agnieszka Krzesłowska
III miejsce - Antoni Kowalski - op. Jolanta Chajdas
KLASY VII-VIII
I miejsce - Łucja Majda - op. Mirosława Wiśniewska
Powiatowy XXVIII Konkurs Sztuki Recytatorskiej
05 czerwca 2019r. - Poddębice
II miejsce – Kacper Wójcik - kl. VI b – op. A. Pajor
Gminny Konkurs Przyrodniczy „Młody Przyrodnik”
04.06.2019r. - Wielenin- op. U. Świerczyńska
III miejsce - Julka Będziechowska