08.09.2018r. - Marzyciele z Uniejowa w Księdze Rekordów Guinness
W Kalendarzu Świąt Niezwykłych 8 września to Światowy Dzień Marzyciela. Śmiało można stwierdzić, że Tegoroczny Światowy Dzień Marzyciela był obchodzony  w Łodzi. W tym dniu  od godziny  12.00 fundacja SWIM FOR A DREAM  (płyń po marzenie) na czele z prezesem Adamem Jerzykowskim (niestrudzonym aktywistą akcji charytatywnych) postanowiła ustanowić REKORD GUINNESSA w pływaniu w sztafecie 24 godzinnej.

21.10.2018r. - Otylia Swim Tour – warsztaty z Mistrzynią Otylią Jędrzejczak w Łodzi.
                        Eliza Marosik kl. Vb, Ana Marciniak kl. V b

Finał Wojewódzki w Badmintona - Igrzyska Dzieci
30.10.2018r. - Uniejów
IV - miejsce - Maria Plak, Martyna Grzelak  - kl. VI a

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu Poddębickiego w Unihokeja dziewcząt SP
                   - Maria Plak, Zuzanna Antoniak, Katarzyna Nadolna, Oliwia Kucharska - kl. VI b,
                   - Natalia Cnotalska, Amelia Bartosik, Aleksandra Górczyńska,
                     Martyna Grzelak, Klaudia Sibińska - kl. VI a

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu Poddębickiego w Unihokeja dziewcząt i chłopców Gimnazjum
05.11.2018r. Uniejów

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu Poddębickiego Dzieci w Tenisie Stołowym
20.11.2018r. - Poddębice

- Maria Plak, Martyna Grzelak, Maja Wappa, Michalina Wappa

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu Poddębickiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt
04.01.2019 - Wartkowice - op.Sebastian Napieraj, Karolina Marosik

Martyna Grzelak, Klaudia Sibińska, Marta Jeżewska, Marta Sibiśńska, Maria Plak, Maja Wappa, Michalina Wappa, Katarzyna Nadolna, Zuzanna Antoniak, Marika Dzierżawska, Oliwia Kucharska - kl. VI a, b

I miejsce - Mistrzostwa Powiatu Poddębickiego w Mini Siatkowej Dziewcząt
23.01.2019 Wartkowice - opiekun Karolina Marosik

skład drużyny: Maria Plak, Zuzanna Antoniak, Nicola Malinowska,Maja Wappa, Kinga Kowalczyk, Katarzyna Nadolna, Marta Jeżewska, Martyna Grzelak, Klaudia Sibińska

I miejsce - "Konkurs 5 Milionów" - w kategorii Igrzyska Dzieci
12.03.2019r. - Wartkowice - op. K. Marosik, J. Wójcik

Skład drużyny: Jakub Bartosik, Bartosik Nina, Bukowski Gracjan, Dzieran Antoni, Jałkiewicz Kinga, Jarej Wojciech, Jończyk Brajan, Kaźmierczak Malwina, Kęcel Szymon, Kwiatkowska Oliwia, Marosik Igor, Pacholczyk Zuzanna, Panfil Jeremi, Perkowska Maja, Pieńkowska Martyna, Polipowski Adrian, Rybak Błażej, Skrzak Borys, Stachowiak Natalia, Tomczyk Wojciech, Toporowicz Julia, Warych Natalia.