Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
Piątek, 2024-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny
Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. "Jesień w obiektywie malowana"
23.10.2017r. - GOK Uniejów
wyróżnienie – Kacper Wójcik kl. V b - op. L. Zaradzka
Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "Jesienne obrazki "
23.10.2017r. - GOK Uniejów
II miejsce – Oskar Polipowski – kl. III a – op. M. Antoniak
III miejsce – Jeremi Panfil – kl. III b – op. A. Wiktorska
wyróżnienie – Julia Kolasa – kl. III b – op. A. Wiktorska
- Justyna Urbańczyk – kl. III b – op. A. Wiktorska
- Maja Księżak - kl. III c - op. D. Bamberska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny - "Szwajcaria widziana twoimi oczami"
wyróżnienie – Kinga Kujawiak- kl. VII a - op.E. Brtnik, A. Sowa
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Moje uzdrowisko”
22.02.2018r. - Uniejów
Kategoria kl. IV - VII - op. L. Zaradzka
Laureaci:
Kategoria Gimnazjum - op. E. Bartnik
Laureaci:
Wojewódzki Konkurs Plastyczny Wielki Dzień Polaków,
Wielki Dzień Komendanta – 11 Listopada 1918 roku.
Próba rekonstrukcji w przeddzień stulecia niepodległości.
22.03.2018r.- Łódź
wyróżnienia- Wiktoria Przeganiała - kl. III a/Gim. – op. E. Bartnik
wyróżnienia– Martyna Srogosz - kl. III a/Gim. – op. E. Bartnik
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenne impresje”
kategoria klasy I-III
26.03.2018r. -Miejsko –Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie
i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie.
I miejsce - Daria Pająk - kl. III b/SP - op. A. Wiktorska
III miejsce - Hubert Walczak - kl. III a/SP- op.- M. Antoniak
wyróżnienia:
Laura Miąsek – kl. Ia/SP - op.- J. Wicherkiewicz
Julia Kurzawa – kl. Ic/SP - op. Magdalena Derlacz
Ewa Ostrowska – kl. IIIc/SP – op. Dorota Bamberska
Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wiosna w kadrze”
26.03.2018r. -Miejsko –Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie
i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie.
kategoria gimnazjum
wyróżnienie -Wiktoria Przeganiała- kl. III a/Gim. – op. E. Bartnik
Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację i kukiełę
do ulubionego utworu M. Konopnickiej
28.05.2018r. - Bronów
wyróźnienie- Klaudia Wiśniewska - kl. III a/SP - op. M. Antoniak
- Katarzyna Górka - kl. II a/Gim. - op. E. Bartnik
Wojewódzki Konkurs Plastyczny Stowarzyszenie Innowatorów wsi
„Dieta drobiowa zawsze zdrowa”
28.05.2018r. – Łódź - op. E. Bartnik
I miejsce - Aleksandra Gogol – kl. IV b
II miejsce – Izabela Struś – kl. VII b
III miejsce –Zofia Bartczak – kl. IV b
wyróżnienie - Eliza Marosik – kl. IV
- Olga Wincenciak – kl. VII b
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zapobiegam pożarom na co dzień”
18.05.2018r. -Łęczyca - op.L. Zaradzka
wyróżnienie - Mateusz Rybarkiewicz - kl. VI b
- Aleksandra Drubkowska - kl. V b
Stypendiada
wyróżnienie w konkursie plastycznym PLASTUŚ
– Igor Koralewski – kl. III c – op. D. Bamberska
Wojewódzki konkurs Plastyczny „100 najpiękniejszych miejsc
w Polsce” – „Bagna i rozlewiska”-Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
Kategoria kl. I-III
I miejsce – Maja Książak - kl. III a – op. D. Bamberska
II miejsce- Julia Figurska - kl. III a – op. D. Bamberska
III miejsce – Arleta Mituta - kl. III a – op. D. Bamberska
wyróżnienie – Robert Zawiła, Ewa Ostrowska - kl. III a – op. D. Bamberska
Kategoria kl. IV-VI
I miejsce – Eliza Marosik - kl. IV b– op. E. Bartnik
II miejsce- Stępień Antoni – kl. IV a – op. E. Bartnik
III miejsce – Patrycja Szafran - kl. VII b– op. E. Bartnik
wyróżnienie - Justyna Kubiak - kl. IV a – op. L. Zaradzka
Ogólnopolski Konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego
„Świat oczami młodych”
18.06.2018r. –op. E. Bartnik
wyróżnienie II stopnia - Zuzanna Kaczorowska - kl. III a