Czwartek, 2024-04-18
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy
Czwartek, 2024-04-18
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Babie lato - jesienne impresje"
24.10.2014r.- MGOK w Uniejowie
I miejsce – Kamil Gawroński - kl. II b/SP op. M. Antoniak
III miejsce – Dominika Kaźmierczak - kl. I c/SP.- op. J Wicherkiewicz
wyróżnienie – Julia Kaczorowska - kl. V a/SP.- op. L. Zaradzka
I miejsce - Emilia Bamberska - kl. II a/Gim.- op.E. Bartnik
I Gminny Konkurs Plastyczny dla SP „Ekologiczny zwierzak”
26.10. 2014r.- Wilamów
III miejsce - Rafał Wojciechowski - op.– D. Bamberska
wyróżnienie – Oliwia Wardzińska - op.– M. Antoniak
- Ana Marciniak– op. M. Derlacz
Nagroda specjalna – Sylwia Gortat – op. A. Włodarska
V Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny „Co mi w duszy gra”
18.11. 2014r.- Turek
wyróżnienie – Emilia Bamberska - kl. II a - op.– E. Bartnik
Nagroda specjalna – Julia Wolska - kl. II a - op.– E. Bartnik
I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka"-edycja górska
12.01.2015r.-Fundacja Żyj z pasją - Warszawa
wyróżnienie - Ewelina Wilczyńska- kl. III a - op. E. Bartnik
Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Wiosenne i wielkanocne impresje"
30.03.2015r.- MGOK w Uniejowie
kategoria klas I - III SP
I miejsce - Ksawery Mikołajczyk - kl. II a - op. M. Antoniak
II miejsce – Kamil Gawroński - kl. II a - op. M. Antoniak
III miejsce– Damian Bartosik- kl. III a - op. L. Zaradzka
wyróżnienie – Hanna Pęcherska - kl. Ia - op. J Wicherkiewicz
kategoria gimnazjalna
II miejsce - Karolina Ścibior - kl. III c/Gim.- op.E. Bartnik
V Gminny Konkurs Plastyczny SP "Żyjmy zdrowo i higienicznie"
16.04.2015r. - Wilamów
klasy I-III- op. M. Antoniak
I miejsce - Aleksandra Drubkowska
II miejsce - Kamil Gawroński
III miejsce - Nicola Malinowska
- Kacper Wójcik
wyróżnienie - Michalina Wappa
klasy IV-VI- op. Lidia Zaradzka
I miejsce - Jakub Przybył
Powiatowy Konkurs Plastyczna na ilustrację, kukiełkę do utworu Marii Konopnickiej
08.06.2015r. - Poddębice
III miejsce - Magdalena Misiak - kl. III/SP - op. M. Derlacz
wyróżnienie - Kamil Gawroński - kl. II/SP - op. M. Antoniak
- Marcin Pająk - kl. IV/SP - op. L. Zaradzka
Konkurs graficzny pt.”Zagrożenia dla zdrowia i życia występujące w indywidualnym gospodarstwie rolnym podczas obsługi zwierząt gospodarskich oraz sposoby ich eliminowania” organizowanym przez oddział Regionalny KRUS w Zduńskiej Woli
III miejsce - Dżesika Dominiak- kl. III a gim. - op. H. Wielogórka