Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
2012/2013
VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pt.„Babie lato – jesienne impresje”
26.10.2012r. organizator - MGOK w Uniejowie
Szkoła Podstawowa
II miejsce - Katarzyna Górka kl. III a - op. M. Antoniak
III miejsce - Jakub Stefański kl. IV a- op. L. Zaradzka
Gimnazjum
I miejsce - Patrycja Gralka kl. III c - op. E. Bartnik
Konkurs Fotograficzny "Uroki i piękno bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym"
30.10.2012r. - PT KRUS - Zduńska Wola
I miejsce - Agnieszka Barcka - kl. II c gim. - op. H. Wielogórka
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny
„Wizerunek Marszałka Józefa Piłsudskiego w polskim krajobrazie”
22.03.2013r. - Łódź
Wyróżnienie – Patrycja Grzelewska – kl. II c – op. Halina Wielogórka
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Uchwycić ducha sportu”
15.03.2013r. - Łódź
II miejsce – Wiktoria Krzesłowska – kl. II c – op. Halina Wielogórka
II Powiatowy Konkurs „Wielkanocne impresje”
KARTKA WIELKANOCNA I PISANKA WIELKANOCNA
15.03.2013r. organizator - MGOK w Uniejowie
Kartka wielkanocna
Kategoria klasy I – III:
I nagroda – Damian Bartosiak - op. Małgorzata Antoniak
Wyróżnienie - Adrianna Domowicz- op. Małgorzata Antoniak
Pisanka wielkanocna
Kategoria klasy IV – VI
wyróżnienie- Błażej Kujawa- op. - Lidia Zaradzka
Kategoria klasy gimnazjalne
II nagroda – Patrycja Gralka kl. III c - op. Elżbieta Bartnik
III nagroda – Martyna Gapsa kl. II c - op. Elżbieta Bartnik
Gminny Konkurs Plastyczny "Żyjmy zdrowo i higienicznie"
18.04.2013r.- Wilamów
III miejsce - Damian Bartosiak kl. III a SP- op. Małgorzata Antoniak
Wyróżnienie Mateusz Napieraj kl. III a
Adrianna Domowicz kl. III a
Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze serce"
26.04.2013r. Wilelenin
klasy I - III SP
I miejsce - Katarzyna Górka - kl. III a - op. Małgorzata Antoniak
II miejsce - Aleksandra Długosz - kl. III a - op. Małgorzata Antoniak
klasy IV-VI SP
II miejsce - Wiktoria Krysztofowicz- kl.IV -op. Lidia Zaradzka
Powiatowy Konkurs Plastyczny na ilustrację i kukiełkę do wybranego
utworu M. Konopnickiej
23.05.2013 - etap powiatowy - Poddębice
Grupa wiekowa I - III
III miejsce -Kacper Michalak - kl. III a - op. M. Antoniak
wyróżnienie - Damian Bartosik - kl. III a - op. M. Antoniak
Kategoria kukiełki
III miejsce - Dorota Grabowska - kl. IV b - op. L. Zaradzka
XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży
"Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!"
07.06.2013 - etap powiatowy - Poddębice - op. E. Bartnik
Gimnazjum
Laureat - Ewelina Bamberska - kl. II b
Laureat - Manuela Jaruga - kl. II c
Laureat - Marta Mituta- kl. II b
Gminny Konkurs na ekologiczny kwiat lilii pt.: „eko-lilia”
Organizator: Urząd Miasta w Uniejowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
„Termy Uniejów”, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie,
Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie2
6.06.2013r. - Uniejów
Gimnazjum - op. E. Bartnik
I miejsce - Nndżelika Robakowska- kl. II b
II miejsce - Marta Mituta- kl. II b
III miejsce- Michał Wojciechowski kl. II b