Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
I miejsce - w Etapie Powiatowym Turnieju "Orlik Volleymania 2012"
w kategorii chłopców 14-15 lat -11.09.2012 - Poddębice - op. Sz. Bugajak
1. Szymon Warych kl. III a 5. Witold Przytuła kl. III b
2. Tomasz Sowa kl. III a 6. Jakub Zdych kl. III c
3. Piotr Rosiak kl. III a 7. Adrian Napieraj kl. III c
4. Dawid Bartczak kl. III a 8. Szymon Gotfryd kl. III c
II miejsce - w eliminacjach gminnych III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
w kategorii dziewcząt 10 -11 lat - 12.09.2012 - Poddębice - op. S. Napieraj
II miejsce - w Etapie Powiatowym III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
w kategorii dziewcząt 10 -11 lat - 2.09.2012 - Poddębice - op. A. Filas
1. Dryzner Róża kl. V a 5. Natalia Kostrzynska kl. V a
2. Michalska Marcelina kl. V b 6. Patrycja Jaskiewicz kl. V a
3. Zosia Ostrowska kl. V b 7. Alicja Switalska kl. V b
4. Magda Michalak kl. V b
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokej
w kategorii dziewcząt szkół podstawowych -9.11.2012 ZS Uniejów
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja
w kategorii chłopców szkół podstawowych - 9.11.2012 ZS Uniejów
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeja
w kategorii chłopców szkół podstawowych - 19.11.2012 ZS Uniejów
I miejsce GIMNAZJADA 2012/2013- Zawody Rejonowe w Unihokeja Chłopców Rejon Zgierz
ZS Uniejów 26.11,2012r. - op. S. Napieraj
IV miejsce w Wojewódzkiech Zawodach Sportowych w Unihokeja
w kategorii dziewcząt gimnazjum - 05.12.2012 - Uniejów - op. Sebastian Napieraj
II miejsce w Wojewódzkiech Zawodach Sportowych w Unihokej
w kategorii chłopców gimnazjum - 06.12.2012 - Uniejów - op. Sebastian Napieraj
I miejsce w Mistrzostwach powiatu w Halowej Piłce Nożnej
w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych - 17.12.2012r. - Poddębice op. - Sz. Bugajak
I miejsce w Gminnych Zawodach "1001 GRA- Szkoła Podstawowa
01.03.2013r. - Uniejów
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce
w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych - 05.03.2013r. - Zadzim
I miejsce w Powiatowych Zawodach w siatkówkę
w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych - 13.03.2013r. Wartkowice - op. Szymon Bugajak
II miejsce w Powiatowych Zawodach w siatkówkę
w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych - 14.03.2013r. Wartkowice -o p. Andrzej Filas trener Maciej Gajdecki
III miejsce - Power Rengers w Gminnej Lidze Halowej Piłki Nożnej
Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych|
16.03.2013r.
II miejsce Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłkę Nożną
w kategorii dziewcząt szkół podstawowych - 22.05.2013r.- op. Karolina Marosik
1. Zuzanna Jach kl.VI b 2. Katarzyna Urbankiewicz kl. VI b
3. Anna Cebulska kl. VI a 4. Emilia Sobolak kl. VI a
5. Patrycja Pęcherzewska kl. VI a 6. Daria Pyziak kl. VI a
7. Agnieszka Ścibior kl. V b 8. Sylwia Napieraj kl. V b
9. Małgorzata Obolewska kl. V