Czwartek, 2024-04-25
Imieniny: Jarosława, Marka
Czwartek, 2024-04-25
Imieniny: Jarosława, Marka
2011/2012
V POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pt.„Babie lato – jesienne impresje”
28.10.2011r. organizator - MGOK w Uniejowie
Temat: Prace plastyczne o tematyce jesiennej
Alicja Kotarska kl. II a SP - III miejsce - opiekun- Małgorzata Antoniak
Temat: „Zakładka do książki o barwach jesiennych”
II miejsce - Julia Becalik kl. III d gim. - opiekun- Elżbieta Bartnik
wyróznienie - Ewelina Mituta kl. I b gim.
- Paulina Kudanowska kl. I b gim.
II Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny pt. "Co mi w duszy gra"
17.11.2011r. LO Turek
- wyróznienie Patrycja Kowalska kl. III b gim.-opiekun - El.Bartnik
Gminny Konkurs Plastyczny "Wielcy Polacy - Maria Skłodowska Cure"
08.11.2011r. - organizator - SP Wilamów
I miejsce - Katarzyna Górka kl. II a SP
II miejsce-Aleksandra Michalska kl. II a SP
wyróżnienie - Julia Kaczorowska kl. II a SP
- Aleksandra Długosz kl. II a SP-opiekun M. Antoniak
12.12.2011 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie uczniowie, Biblioteka Publicznaw Uniejowie
w kategorii klas I -III nagrody otrzymali:
I miejsce - Marcin Pająk kl. II a
III miejsce- Michał Derlacz kl. II a
wyróżnienie - Julia Szymczak kl. II a - opiekun Małgorzata Antoniak
- Daria Dębowska kl. II a
w kategorii klas IV - VI
III miejsce - Róża Dyzner kl. IV a
wyróżnienie - Zuzanna Jach kl. V b - opiekun Lidia Zaradzka
w kategorii klas gimnazjalnych
I miejsce - Sylwia Grabska kl. II b - op. E. Bartnik
II miejsce - Aleksander Kwaśniewski kl. I c - op. Magdalena Andrysiewicz
III miejsce - Natalia Klata kl. I c -op. E. Bartnik
wyróżnienie - Angelika Robakowska kl. I b - op. E. Bartnik
V Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocne impresje”
02.04.2012r. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie uczniowie, Biblioteka Publiczna w Uniejowie
Konkurs plastyczny pisanka
I miejsce - Klaudia Grzelewska kl. V b SP - op. p. L. Zaradzka
I miejsce - Paulina Kudanowska kl. I b gim. -op. p. E. Bartnik
II miejsce - Damian Bartosiak kl. II SP - op. p. M. Antoniak
III miejsce Aleksander Kwaśniewski kl. I c gim.opiekun M. Andrysiewicz
wyróżnienie - Julia Kotarska kl. II SP - op. p. M. Antoniak
Kartka świąteczna
II miejsce - Marcelina Michalska kl. IV b SP- op. p. L. Zaradzka
III miejsce - Katarzyna Górka kl. II SP - op. p. M. Antoniak
wyróżnienie - Martyna Gapsa kl. I c gim. - op. p. E. Bartnik
Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują"
Starostwo Powiatowe w Poddębicach, Urzęd Wojewódzki w Łodzi, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Kuratorium Oświaty w Łodzi.
20.04.2012r. Poddębice - etap powiatowy
LAUREATKA - Katarzyna Górka - kl. II SP - op. p. M. Antoniak
LAUREATKA - Julia Becalik - kl. III d gim. - op. p. E. Bartnik
LAUREATKA - Patrycja Kowalska - kl. III b gim. - op. p. E. Bartnik
Gminny Konkurs Plastyczny dla klas I - IV SP
"Żyjmy zdrowo i higienicznie"
23.04.2012r. Wilamów op. M. Antoniak
I miejsce - Damian Bartosiak - kl. II a
II miejsce - Julia Szymczak - - kl. II a
III miejsce - Aleksandra Michalska -kl. II a
- Julia Kotarska - kl. II a
Gminny Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała”
26.04.2012r. Wielenin
Szkoła Podstawowa - op. M. Antoniak
I miejsce – Damian Bartosiak - kl. II a
Gimnazjum - op. E. Bartnik
I miejsce - Julia Becalik -kl. III d
wyróżnienie - Kamil Rokoszewski -kl. I c
- Kinga Landzińska - kl. I c
Gminny Konkurs Plastyczno - Muzyczny
"Życie i twórczość Jana Sebastiana Bacha"
10.05.2012r. - op. Lidia Zaradzka
I miejsce - Maria Graczyk - kl. IV SP
Gminny Konkurs Plastyczny
"Zapobiegajmy pożarom"
06.04.2012r. - Uniejów
w kategorii szkoły podstawowej:
II miejsce - Nikola Wroniak - kl. IV - op. L. Zaradzka
III miejsce - Wiktoria Krysztofowicz - kl.III b - op. U. Świerczyńska
w kategorii gimnazjalnej:
I miejsce - Grzegorz Michalski kl. III - op.- E. Bartnik
II miejsce -Angelika Piszczałkowska kl. III - op.- E. Bartnik
III miejsce - Patrycja Gralka - kl. II c - op.- E. Bartnik
Gminny Konkurs Plastyczny "Regulamin oszczędzania wody"
- X Ogólnopolskie Dni Wody
15.06.2012 - Uniejów
Klasy I- III - op. M. Antoniak
I miejsce - Aleksandra Długosz - kl II a
wyróżnienia - uczniowie klasy II a Julia Kaczorowska, Patrycja Pacholczyk, Justyna Wawrzyniak,Katarzyna Górka,Daria Dębowska, Zofia Grzelak
Klasy IV -VI - op. L. Zaradzka
III miejsce - Susan Sobczak - kl. V a
wyróżnienia - Magdalena Kozińskakl V b, Marcelina Michalska V b, Wiktoria Jurkiewicz IV a, Julia Wolska V a
Gimnazjum I -III - op.E. Bartnik
I miejsce - Marta Mituta kl. I b
II miejsce - Karolina Ławniczak III a
III miejsce - Marcin Dopieralski I c
wyróżnienia- Klaudia Pęcherzewska kl. II a, Dominika Pęcherzewska kl. III c
Gminny Konkurs Fotografii Amatorskiej " Warta i nadwarciańskie krajobrazy- nasza rzeka"
- X Ogólnopolskie Dni Wody
15.06.2012 r. - Uniejów
klasy IV - VI SP - op. L Zaradzka
III miejsce - Klaudia Grzelewska - kl. V b
wyróżnienia:Kacper Gamalczyk V b, Artur Choiński V a
Gimnazjum - op. E. Bartnik
I miejsce - Michał Pawlak kl. II c
II miejsce - Kinga Landzińska kl. I c
III miejsce - Patrycja Architekt kl. III c
Gminny Konkurs " Królestwo Lilii"- X Ogólnopolskie Dni Wody