Myślimy logicznie - działamy ekologicznie cz.2

Realizacja projektu trwa – również w dobie zdalnego nauczania Uśmiech
Rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczno – techniczny „Mistrz recyklingu”.
Jego adresatami byli uczniowie klas I – III.

Celem konkursu było szerzenie troski o środowisko naturalne, wykorzystanie łatwo dostępnych materiałów i surowców wtórnych do wytworzenia ciekawych zabawek i przedmiotów oraz rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia.
Jury w składzie Agnieszka Kaczmarek – w-ce dyrektor naszej szkoły, Elżbieta Bartnik, Lidia Zaradzka – nauczycielki plastyki i techniki oraz Magdalena Tylki – nauczycielka biologii i jednocześnie koordynator projektu, wyłoniło zwycięzców oraz przyznało wyróżnienia.

Oto wyniki :

I  miejsce   -   Emilia  Ilska                          - kl. II b   - op. J. Wicherkiewicz
II miejsce  –  Antoni Perkowski                -
kl. I b   - op. T. Gadzinowska
III miejsce -  Patrycja Drzewoszewska -
kl. III b - op. J. Wójcik

wyróżnienia

Martyna Pieńkowska - kl. III a - op. D. Bamberska
Filip Pasternak             -
kl. I b   - op. T. Gadzinowska
Natalia Pokorska        -
kl. I b    - op. T. Gadzinowska

Wręczenie nagród, pamiątkowych dyplomów i gadżetów nastąpi w możliwie najszybszym terminie - po powrocie do szkoły.
Pomysłowość uczniów nie zna granic - przekonaliśmy się o tym kolejny raz  Uśmiech
Uczniowie udowodnili, że nawet biorąc udział w szkolnym konkursie można MYSLEĆ LOGICZNIE DZIAŁAĆ EKOLOGICZNIE Uśmiech

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie, nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy !

Teresa Gadzinowska
                                                                                                                                                                                            c.d.n.