• Odwiedziny: 1752078

Ach, co to był za Dzień!

14.10.br. cała Szkoła wraz z gośćmi radośnie obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Rozśpiewana klasa IV c wraz
z Kacprem Pizulskim z kl. V a, Amelią Perkowską i Katarzyną Nadolną z kl. VIII b wystąpiła w programie słowno – muzyczno - tanecznym ph.
„Nauczyciel trzyma za rękę, otwiera umysł, dotyka serca i prowadzi w przyszłość”. Czwartoklasiści wykazali się  swoimi wyjątkowymi zdolnościami recytatorskimi, piosenkarskimi i tanecznymi.

Humorystycznie przekazali najpiękniejsze życzenia dla Dyrekcji, Nauczycieli, pracowników obsługi. Nie zabrakło gwiazd: Maja Perkowska kl. IV c jako Cleo, Kacper Pizulski kl. V a - Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus, Amelia Perkowska kl. VIII b – Krzysztof Krawczyk  oraz smoka – Katarzyny Nadolnej kl.VIIIb. Prezenty instrumentalne podarowały: Barbara Troczyńska kl. IV c i Liliana Spławska - Wiatr.
       Ponadto podczas uroczystości, pan Dyrektor Piotr Kozłowski ogłosił przyznanie w tym roku dwóch statuetek Przyjaciela Szkoły i wręczył pamiątkowe statuetki panu Marcinowi Pamfilowi - prezes PGK Termy Uniejów, i panu Bartłomiejowi Gröbner - dyrektor K-Flex Polska. Wręczono także nagrody burmistrza oraz dyrektora Szkoły. Poza tym słodko nagrodzono wyróżnione klasy: II b, IV b za pomysłowe, kolorowe i staranne mapy myśli: Dziękuję, Przepraszam, Życzę.
      Podczas uroczystości zachowano procedury bezpieczeństwa.  Program słowno-muzyczno-taneczny, dekoracje i wystawę: laurek, map myśli kl. I-VIII przygotowały: p. Agnieszka Pajor, p. Agnieszka Krzesłowska.
                                       Agnieszka Pajor, Agnieszka Krzesłowska