Udział w projekcie - warsztaty plastyczne - Łódź

20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w projekcie „Janko Plastykant - poszukiwanie talentów plastycznych wśród najmłodszych mieszkańców województwa łódzkiego.” zorganizowanych w Zespole Państwowej Szkoły Plastycznej im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi.

Wizyta studyjna składała się z trzech części:

- badaniań kompetencji plastycznych uczniów biorących udział w warsztatach wraz z realizacją elementów doradztwa zawodowego – zawód plastyk;

- warsztatów kreatywności poszerzających granice wyobraźni, wzbogacających o nowy, inny sposób postrzegania rzeczywistości oraz  plastyczny język komunikacji;

- zwiedzenia pracowni artystycznych – poznanie specyfiki i klimatu szkoły plastycznej.

Zajęcia były kreatywne, pobudzały wyobraźnię oraz pokazały wiele dróg zawodowych związanych ze sztuką.

Elżbieta Bartnik, Lidia Zaradzka

Więcej zdjęć w zakładce Galeria